Tło
Wesela
Wesela

Wesele w górach

Wesele w górach wyróżnia się niesamowitym klimatem. Otoczenie gór i pięknej przyrody sprawia, że w tym wyjątkowym dla Państwa dniu poczujecie się jak w bajce. Pałacowy wystrój naszej sali weselnej będzie idealnym zwieńczeniem tych najważniejszych chwil życia, a romantyczna dzwonnica może stanowić tło do pięknych zdjęć, które uwiecznią  ważne dla Państwa wydarzenia. Wyjątkową oprawę i nastrój zapewni Państwu muzyka wykonana na żywo przez skrzypka.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu sali weselnej w Gierczynie, miejscowości leżącej w Karkonoszach nieopodal Świeradowa-Zdroju. Pragniemy zapewnić Państwa, że dołożymy wszelkich starań, by ten wyjątkowy dzień śluby był pełny dobrej zabawy, uśmiechu i wzruszenia. Po zakończonym weselu jesteśmy w stanie zapewnić Gościom również noclegi z wyżywieniem. Pragniemy przy tym zaznaczyć, że nasza sala doskonale nadaje się też do organizacji innego rodzaju przyjęć.

Wyjątkowość wesela w Karkonoszach

Wesele w Karkonoszach staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Decydują się na nie pary nie tylko z południa kraju, ale z całej Polski. Przepiękny krajobraz gór i historyczny region Dolnego Śląska są bowiem doskonałym tłem do powiedzenia sobie sakramentalnego „tak” i świętowania do białego rana w gronie najbliższych. Organizując wesele w okolicach Świeradowa-Zdroju i Szklarskiej Poręby bez problemu znajdą Państwo także prawdziwą góralską kapelę, która nada przyjęciu szczególnego charakteru. Jeżeli ślub zaplanowany jest na okres zimowy, doskonałym pomysłem jest wypożyczenie sani konnych. Latem natomiast można wynająć bryczkę. 

zobacz więcej