Hotel SPA w górach idealny na weekendowy odpoczynekWeekend we dwoje, pobyt z całą rodziną, czy reset w pojedynkę? Niezależnie od tego, co wybierzesz, warto zadbać, by wypoczynek był odpowiednio zaplanowany. Wybierając lokalizację, należy wziąć pod uwagę nie tylko wyposażenie hotelu, ale także jego otoczenie i znajdujące się w pobliżu atrakcje.

Nieoceniony odpoczynek

W naszym naturalnym zegarze biologicznym ważne miejsce zajmuje odpoczynek. Sen, czy “ładowanie akumulatorów” z dala od wszystkiego, co nas męczy i stresuje to warunek konieczny, by cieszyć się dobrym zdrowiem. Odpowiednia dawka odpoczynku ma wpływ na całe nasze życie: pomaga skoncentrować się w pracy, sprawia, że jesteśmy bardziej cierpliwi w domu i bardziej kreatywni podczas czasu wolnego. Natury nie da się oszukać. Warto pamiętać, że najważniejsza jest jednak jakość odpoczynku, a nie czas jego trwania. Na weekend najlepiej wybrać bliskość natury i miejsca takie jak leśne kurorty, czy hotel w malowniczych górach. To tutaj możemy nauczyć się kontaktem z przyrodą, oddychać świeżym powietrzem, czy zamiast szumu samochodów usłyszeć śpiew ptaków. 

Leśny Kurort - recepta na udany weekend

Piękne otoczenie warto połączyć z wygodnym noclegiem, bo tylko te dwa elementy pozwolą nam odpowiednio wypocząć. Jeśli chcesz spędzić weekend swoich marzeń i odpocząć w ekskluzywnej lokalizacji, Leśny Kurort to miejsce dla Ciebie. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 34 pokoje o najwyższym standardzie wyposażenia. Większość pomieszczeń posiada osobne wyjście na balkon, dzięki czemu mogą Państwo bezpośrednio ze swojego pokoju cieszyć się widokiem na niespotykane krajobrazy. Dlaczego jeszcze wypoczynek w naszym SPA jest tak odprężający? M.in. dlatego, że ośrodek położony jest w pięknych Górach Izerskich, które zachwycają każdego, kto choć raz je zobaczy. Góry te nie są zbyt wysokie, dzięki czemu wyznaczone na nich szlaki leżą w zasięgu możliwości każdego chętnego. Znajdziesz tu wiele tras kajakowych, rowerowych, czy pieszych, które pozwolą aktywnie poznać malowniczy krajobraz. A połączenie wygodnych pokoi, nowoczesnej strefy wellness i niesamowitej natury to recepta na doskonały odpoczynek, także podczas weekendu.

 

 


Wróć do bloga